Postřehy a vzkazy absolventů

"Doporučuji každému, kdo chce strávit příjemné chvíle s tužkou a potěšit přátele a rodinu krásnými dárky" H. K.

 

"Děkujeme za moc pěkně strávený víkend. Na začátku kurzu jsme byly natěšené, plné očekávání a na konci naprosto spokojené, že i my už umíme kreslit." P. a M. N. 

 

"Děkuji za výborný kurz. Zjistil jsem, že je pro mě kreslení odpočinek a docela mě i baví. Možná si koupím skicák a něco si občas nakreslím. Průběh, rozsah a způsob vedení kurzu mně vyhovoval, obzvláště jsem ocenil ticho." P.K.

 

"Kurz byl skutečně obohacující. Ukázal mi, jak kreslit, aby se na to dalo dívat. Nové techniky a zkušenosti Dáši mi pomohly. Jediné, co pro mě bylo těžší, byla délka kurzu - ke konci jsem měl problém se více soustředit. Víkend jsem si moc užil, jsem spokojený." K. K.

 

"Děkuji za možnost strávit velmi příjemný víkend. Pod jemným vedením jsem si nakreslila něco, co bych nikdy nevěřila, že dokážu za dva dny nakreslit." I. N.

 

"Děkujeme za milý víkend a vlídný a trpělivý přístup. Jsme moc spokojené." J.a V. F.

 

„Děkuji Vám za pro mne velmi obohacující kurz! Za jeho výsledek jsem všude (doma, u kamarádů, kolegů) stále chválena. Vaši pozvánku na další kurz jsem poslala snad všem známým spolu s ukázkou mého výtvoru a těším se na další pokračování. Přeji Vám hezké jaro a až něco nakreslím tak Vám pošlu.“ B. G.

 

"Kurz byl pro mne příjemnou relaxací s překvapivým výsledkem. Díky." B. V.

 

"Jsem nadšená. Kurz mi dal přesně to, co jsem očekávala. Budu jej doporučovat dál. Byly příjemné dva dny." R. V.

 

"S kurzom som bola spokojná. Niektoré cvičenia ma unavovali, ale to je skôr mojím stavom a nedosatkom trpezlivosti. Prajem vám veĺa úspechov a nadšencov." Z. L.

 

"Děkujeme za fotky i za kurz, bylo to moc fajn, pomohla jste nám objevit skrytý talent!" D. a V. N.

 

"Kurz splnil má očekávání, proběhl v příjemné atmosféře. Vše potřebné bylo zajištěno, nemám co vytknout." D.B.

 

"Báječný kurz, velmi jsem se zlepšila a bavila jsem se. Divím se, že jste se mnou neztratila trpělivost. Přišla bych znovu." M. K.

 

"S kurzem jsem spokojená. Ukázalo se, co je ve mně, teď už jen pilovat. Budu doporučovat." E.R.

 

"Kurz se mi velmi líbil a mnohé jsem se naučila. Zvětšila jsem si schopnosti a získala nové informace a způsoby rozkreslení. Děkuji." J.P.

 

"Kurz byl organizačně dobře zajištěn. Naučila jsem se trochu trpělivosti a opravdu lépe vnímat objekt. Portrét jsem zvládla a moc jsem si to užila." S. K.

 

"Kurz kreslení byl excelentní." S. S.

 

"Byl to moc pěkný víkend, zase člověk přičichne k něčemu jinému a má možnost v sobě najít skrytý potenciál. Teď už jen najít čas si občas něco nakreslit..." P. S.

 

"Víkend se mně moc líbil a myslím, že mi hodně dal a zase mě posunul dál. Lektorka byla moc milá a šikovná." P. Ž.

 

"Za pár dní jste se naučili víc než někteří za 4 roky na ŠUŘce..."  D. S.

 

"Vlastnoručně nakreslený portrét je skvělý dárek! Když už vím, že to dokážu, udělám si čas a nakreslím rodinu i přátele." S. J.

 

"Jsem nadšená. Opravdu jsem nevěřila, že to dokážu."  V. S. 

 

"Jak udělat ze zrůdičky podobné spíš Liv Tyler Audrey Hepburn ve dvou dnech? Kurz kresby pravou hemisférou opravdu funguje! Děkuji převelice Dagmar Urbanové." L. H.

 

"Skutečně se teď dívám jinak. Třeba když se ráno líčím, přemýšlím, jak bych nakreslila oko." Z. P.

 

"Doma mi nebudou věřit, že jsem to kreslila já!"  H. J.

 

"Výtvarka na ZUŠce byla super, ale takhle jsme nikdy nekreslili...Portrét jsem až dosud nezvládla." B. D.