Připravte mi židli na kurzu

kreslení pravou mozkovou hemisférou

Chci odhalit tajemství obyčejné tužky a pravé hemisféry

Vyplňte své údaje pro získání rezervace místa na kurzu.

Údaje pro platbu kurzovného se vám zobrazí ihned po dokončení rezervace a obdržíte je i na uvedený e-mail  (cena pro jednu osobu je 1.900 Kč). Uhraďte kurzovné v termínu, ať máte své místo jisté.

 

Po dokončení rezervace získáváte ihned zdarma BONUS:

5 tipů k procvičení pravé hemisféry.

Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí a budeme je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Možná chcete vědět

Kde probíhá výuka?

V učebně výtvarného oboru Základní umělecké školy Habrmanova v Hradci Králové (5 minut pěšky od nádraží). Přihlášení obdrží mapu cesty.

Lze uspořádat kurz i mimo Hradec Králové?

Ano, ráda za vámi přijedu. Zavolejte mi na 604 664 523 nebo napište na kresleni@pravouhemisferou.cz

V jakém čase probíhá výuka?

Začínáme v 9 hodin, končíme v 17 hodin. V poledne je hodinová pauza na oběd a odpočinek. V sobotu i v neděli.

Je kurz vhodný pro děti?

Primárně je kurz určen dospělým a mladistvým (15-99 let). Děti, které mají zájem o realistickou kresbu (vyvíjí se kolem desátého až dvanáctého roku), se mohou kurzu zúčastnit společně s dospělou osobou PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ S NÁMI.

Co zahrnuje kurzovné a jak jej uhradit?

Cena 1.900 Kč zahrnuje lektorné, občerstvení, veškerý materiál a sadu pomůcek, kterou si každý odnese s sebou domů, aby mohl v kreslení pokračovat bez jejich shánění. Oběd si zajišťuje každý sám. Kurzovné lze momentálně uhradit pouze převodem na účet - po přihlášení získáte potřebné údaje.

Kde najdu stornopoplatky, resp. celé obchodní podmínky?

Obchodní podmínky jsou k přečtení na www.pravouhemisferou.cz/obchodni-podminky (odkaz najdete na každé stránce tohoto webu úplně dole v patičce).